logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Hekimoğlu Un Süper (1) 1 kg

Hekimoğlu Un Süper (1) 1 kg




250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Hekimoğlu Un (Süper 1) 1 Kg

Hekimoğlu Un, Anadolu’nun en güzel ve en özel buğdaylarından harmanlanmış eşsiz bir un olarak mutfağınıza geliyor. Hekimoğlu Un (Süper 1) 1 Kg ambalajında şimdi sizlerle.

Hekimoğlu Un ile mutfağınızda harikalar yaratabilirsiniz. En kaliteli buğdaylar kullanılarak elde edilen un ile mutfağınızda mükemmel poğaçalar, ekmekler, kekler yapabilirsiniz. Hekimoğlu Un ile mutfağın yıldızı olacak, yemekleriniz ile en iyilere taş çıkartacaksınız.

Hamarat hanımların tercihi olan Hekimoğlu un ile en güzel börekleri yaparken herkes sizden tarif isteyecek. Lezzetin kraliçesi olmak isteyen hanımlar Hekimoğlu Unu tercih eder. Tarladan sofranıza kadar en teknolojik aletlerle işlenen Hekimoğlu un, Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmiştir. Güvenle ve sağlıkla kullanabilirsiniz. Üretimin başından sonuna kadar titizlikle işlenen ve paketlenen Hekimoğlu Un ile güvenli gıdanın rahatlığını yaşayın.

Yılların tecrübesi ile üretilerek mutfağınıza gelen, Hekimoğlu Un, becerikli hanımların ilk tercihi. En güzel, mis kokulu poğaçalar, kekler için sizin de tek tercihiniz Hekimoğlu Un olsun, içiniz rahat olsun.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.