logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hekim Su Doğal Kaynak Suyu 5 L

Hekim Su Doğal Kaynak Suyu 5 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hekim Su Doğal Kaynak Suyu 5 L

Hekim Su 5 Lt

Su, hem serinliğin hem de sağlıklı yaşamın kaynağı olmasının yanında Hekim Su farkıyla bu özelliklerini daha da üst seviyelere taşıyor. Doğanın kalbinden size uzanan duru bir su deneyimi olan Hekim Su 5 Lt ürünü, 5 litrelik pratik kullanımı ile de gönülleri fethediyor. 

Hekim Su 5 Litre, kalitesi ve suyunun eşsiz lezzeti ile tüketicisini memnun kılıyor. Doğal kaynağından özenle çıkarıldıktan sonra profesyonel bir üretim sürecinden geçip şişelenerek kullanıma sunulan Hekim Su 5 Litre, ailece içilecek, enfes bir su niteliğine sahip. 

Gün içerisinde, defalarca içmek isteyeceğiniz, içtikçe hem daha sağlıklı hem de daha ferah olacağınız Hekim Su 5 Litre ürünü, vazgeçilmeyecek bir su lezzetine sahip. 

Hem kolay içimi, hem sahip olduğu değerler hem de boyutu ile beğenilere hitap eden Hekim Su 5 litrelik ürününü içtikçe kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.