logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Heınz Hardal 445 g

Heınz Hardal 445 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Heınz Hardal 445 g

Heinz Hardal 445 Gr

Hardal lezzetini Heinz kalitesi ile mutfaklarınızdan eksik etmeyeceksiniz. Eşsiz hardal lezzeti en hafif hali ile Heinz Hardal 445 Gr ambalajında kolay kullanımı ile sizlerle.

Özellikle et ve tavuk yemeklerinde ve hamburgerlerle birlikte olmazsa olmaz lezzetlerden biri olan Heinz Hardal, diğer hardallara göre daha yumuşatılmış yapısı ile çok daha lezzetli. Izgarada pişirilmiş muhteşem et ile birlikte, ister hamburger içerisine ketçap ve mayonez ile birlikte çok daha lezzetli olan Heinz Hardal artık çok daha büyük kitlelerin bir numaralı tercihi.

İçerisinde katkı maddeleri bulunmayan Heinz Hardal, hardalın yoğun tadı biraz daha yumuşatılarak elde edilmiştir. Heinz kalitesi eşsiz hardal lezzeti ile buluşuyor. En lezzetli hardal lezzetinin yumuşacık aroması be kremsi yapısı ile Heinz Hardal sofraların vazgeçilmezi olacak. Tüm aile bireylerinin en sevdiği sos olan Heinz Hardal, Heinz Ketçap ve Heinz Mayonez ile kullanıldığında enfes bir lezzet şöleni yaşanmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.