logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Head&Shoulders Klasik Bakım Şampuan 180 ml

Head&Shoulders Klasik Bakım Şampuan 180 mlAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Head&Shoulders Klasik Bakım Şampuan 180 ml

Head Shoulders Klasik Bakım Şampuan

Head shoulders klasik bakım şampuan kepek sorunu olanlara özel olarak üretilmiş bir şampuandır. Kepek görüntüsü birçok insanı rahatsız eder ve sosyal hayatta da güven sorunu yaşatabilir. Kepeklenme çok sık görülen bir saç problemidir. Bu problemi yok etmek için uygun saç bakım ürünlerini düzenli olarak kullanmak gerekir.

Klasik bakım şampuanı kepeği yok etmeye yönelik olarak tasarlanmıştır. Kepek sorununun çözülmesi için doğru ürün seçilmeli ve düzenli kullanımına önem verilmelidir. Bir süre sonra saçlarda kepeğin azaldığı ve iyi bir bakım yapıldıysa tamamen yok olduğu görülebilir.

Saçların görüntüsü kişilerin özgüvenlerine de etki etmektedir. İyi ve bakımlı saçlar daha iyi bir imaj verir. Kepek bakım şampuanı olarak satılan bu ürün 180 ml’lik özel kutusunda satılmaktadır. Toptan satım alımlarda fiyat indirimlerimiz vardır. Şampuanın birim fiyatı oldukça ekonomiktir.

Bizim Toptan sitemizden sipariş ettiğiniz ürünler en kısa sürede adresinize teslim edilmektedir.  Türkiye’nin her yerine kargo hizmeti mevcuttur. Siparişlerinizi online olarak güvenli bir dijital ortamda verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.