logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Head&Shoulders Klasik Bakım 2 Si 1 Arada 400 ml
  • resm Head&Shoulders Klasik Bakım 2 Si 1 Arada 400 ml

Head&Shoulders Klasik Bakım 2 Si 1 Arada 400 ml

3 Adet üzeri 25,91 TL

Adet Fiyatı : 26,90 TL
Paket Fiyatı (6 Adet) : 155,44 TL 161,42 TL
Birim Fiyat: 25,91 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 10.12.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Head&Shoulders Klasik Bakım 2 Si 1 Arada 400 ml

Head&Shoulders Klasik Bakım 2 si 1 Arada

Saçlara ihtiyaç duyduğu yumuşaklığı, parıltıyı, ışıltıyı ve gücü sağlayan Head&Shoulders Klasik Bakım 2 si 1 Arada seti, pek çok erkeğin şampuan seçme konusunda ilk tercihidir. Bir şampuandan beklenen her şeyi tek başına kullanıcılarına sunan Head&Shoulders Klasik Bakım, gün boyu süren hoş kokusu ile de oldukça sevilir ve tercih edilir.

Erkeklerin en sık karşılaştığı bir saç problemi olan kepek sorunu ile Head&Shoulders Klasik Bakım sayesinde savaşabilirsiniz. Bu konuda pek çok insan kepek problemini Head&Shoulders ile yendi.

Bunun yanında saç dökülmelerini de büyük ölçüde en aza indiren bu şampuan, saçlara parlak ve güçlü bir görüntü verir. Kırılan, dökülen ve yıpranmış saçların en doğru şampuan tercihi Head&Shoulders’dir.

Deneyenlerin büyük çoğunluğu Head&Shoulders Klasik Bakım 2 si 1 Arada setini önerir. Eğer siz de saç bakımınızda ideal şampuanı arıyor; saçlarım güçlü, canlı, parlak ve kepeksiz gözüksün istiyorsanız mutlaka Head&Shoulders deneyimleyerek farkı kendi gözlerinizle görün.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.