logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Head&Shoulders Dökülmelere Karşı Kadınlara Özel 400 ml

Head&Shoulders Dökülmelere Karşı Kadınlara Özel 400 mlAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Head&Shoulders Dökülmelere Karşı Kadınlara Özel 400 ml

Head & Shoulders Dökülmelere Karşı Kadınlara Özel

Head & Shoulders Dökülmelere Karşı Kadınlara Özel şampuan kutusu içerisinde 600 miligramlık özel şampuan yer almaktadır. Kepeklere ve dökülmelere karşı ekstra etki sağlayabileceğiniz Head & Shoulders şampuanlar ile daha canlı ve güçlü saçlar elde edebilirsiniz.

Saç derinize bakım yapan Head & Shoulders şampuanı kafa derinizin rahatlamasını ve nefes alabilmesini sağlar. Vitamin ve minerallerin eksikliğinden dolayı meydana gelen saç dökülmelerini Head & Shoulders dökülmelere karşı etkili şampuan ile engelleyebilirsiniz.

Şampuan kategorimizde yer alan Head & Shoulders dökülmelere karşı özel şampuan siparişinizi Bizim Toptan internet mağazamız üzerinden verebilirsiniz. Head & Shoulders şampuan ile tek bir kullanımda dahi etkili sonuçları görmeye başlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.