logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Head&Shoulders 2'si 1 Arada Saç Dökülmelerine Karşı 400 ml

Head&Shoulders 2'si 1 Arada Saç Dökülmelerine Karşı 400 mlAdet
Paket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Head&Shoulders 2'si 1 Arada Saç Dökülmelerine Karşı 400 ml

Head & Shoulders 2’si 1 Arada Saç Dökülmelerine Karşı

Head & Shoulders 2’si 1 Arada Saç Dökülmelerine karşı şampuan kutularında şampuan yer alıyor. Saçlarınızın günün her saatinde daha güçlü ve canlı gözükmesini sağlayabilen şampuan sayesinde saçlarınızın derisine de bakım yapabilirsiniz.

Head & Shoulders şampuan 2’si 1 arada özel karışımı sayesinde saçlarınızı hem nemlendirir hem de temizler. Kepeklenmeye karşı özel bir bakım da elde edebileceğiniz şampuan sayesinde daha güçlü saçlara sahip olabilirsiniz.

Saçlarınızı tararken bile sürekli döküldüğünden şikayet ediyorsanız Head & Shoulders 2’si 1 arada şampuan kategorimizde sizleri bekliyor. Siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden tek bir tıklama ile verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.