logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hamidiye Kaynak Suyu 500 ml 12'li

Hamidiye Kaynak Suyu 500 ml 12'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hamidiye Kaynak Suyu 500 ml 12'li


Hamidiye kaynak suyu sayesinde temiz ve güvenebileceğiniz bir su olması harika bir seçenek haline gelmiştir. Ancak şişelenmiş su aldıktan sonra dikkat etmemiz gereken noktalar bulunmaktadır. Şişelenmiş suyun ömrünü hangi faktörler etkiler?
Bu, ayrıntılı bir cevaba ihtiyaç duyan bir sorudur. Burada dört önemli faktöre birlikte bakmalıyız;
Şişe ambalajının nefes alabilirliği: Şişe ambalajının tipi ve kalınlığı nefes alabilirliği belirler. Bu, nihayetinde söz konusu paketin dış kokulardan korunup korunmadığını belirler. Bu sorun cam şişelerde çözülemez ancak moleküler yapısı nedeniyle plastik ve polikarbonat ambalajdaki su dış kokulardan koruma sağlamalıdır.
Maden suyu konsantrasyonu (sert veya yumuşak su): Yumuşak su, daha düşük bir mineral konsantrasyonuna sahiptir ve daha saftır, bu nedenle sert sudan daha fazla çevresel koku çeker.
Üretim sürecinde %100 hijyen sağlama sorusu: Üretim sürecinde mükemmel hijyen sağlanamıyorsa, dolum sırasında suda az miktarda mikroorganizma kalsa bile suyun kötüleşmesi kaçınılmazdır. Ertesi gün içilmez hale gelebilir (yeşillendirme, pamukçuk vb.).
Şişelenmiş su için saklama koşulları: Plastik ambalaj içindeki Hamidiye kaynak suyu , hava ve koku geçirgenliği nedeniyle iyi durumda tutulmalıdır. Bunun kaliteli bakım ve dolayısıyla hizmet ömrü üzerinde olumlu bir etkisi vardır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.