logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hacı Şakir Zeytinyaglı Saf Sabun 600 g

Hacı Şakir Zeytinyaglı Saf Sabun 600 gAdet Fiyatı : 99,95 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hacı Şakir Zeytinyaglı Saf Sabun 600 g

Hacı Şakir Zeytinli Saf Sabun

1889 yılından beri sektörde yer alan ve tamamen doğal sabunlar üretmekte olan Hacı Şakir markasının güvencesi ile üretilen zeytinli saf sabunlar cildinizi temizlerken aynı zamanda cildinizin nemli kalmasını da sağlar. Hacı Şakir güvencesiyle üretilen Hacı Şakir Zeytinli Saf Sabun ise yaklaşık olarak.

Ferah kokusu ile uzun süre boyunca kendinizi yenilenmiş ve ferahlamış hissedebileceğiniz Hacı Şakir Zeytinli Saf Sabun, gün içerisinde ellerinizi daha hijyenik tutmak için de kullanabileceğiniz bir sabundur.

Hacı Şakir sabunlarına banyo sabunları kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bizim Toptan internet mağazamızdan sipariş verebileceğiniz Hacı Şakir Zeytinli Saf Sabun sayesinde hijyen koşullarını sağlayabilirsiniz. Siparişlerinizi bizlere ulaştırdıktan sonra sabunlarınızın kapınıza kadar teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.