logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hacı Şakir Tropik Güzellik Sabunu 4x70 g
  • resm Hacı Şakir Tropik Güzellik Sabunu 4x70 g

Hacı Şakir Tropik Güzellik Sabunu 4x70 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hacı Şakir Tropik Güzellik Sabunu 4x70 g

Hacı Şakir Güzellik Sabunu Tropikal

Cildin doğal güzelliğini koruyan ve saf içerikler kullanılarak üretilen Hacı Şakir Güzellik Sabunu Tropikal etkisi ve muhteşem kokusu ile beklentilerinizi karşılayacaktır. Kullanım sonrasında gayet ferah bir etki bırakan güzellik sabununu tüm vücudunuzun temizliği için kullanabilirsiniz.

Hacı Şakir Güzellik Sabunu Tropikal cildi kurutmaz. Aksine cildin ihtiyaç duyduğu nemi kazandırır ve bu sayede ciltte kurumaya neden olmaz. Kokusu uzun süre kalıcıdır. Tropikal kokusu rahatlatan bir etkiye sahip.

Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının banyo sabunları kategorisi içerisinde bulabilirsiniz. Her bir sabun 85 gr. Paket içerisinde her biri sabun yer alıyor. Bir tıkla tüm banyo ihtiyaçlarınızı internet mağazasından karşılayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.