logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Hacı Şakir Klasik Güzellik Sabunu 4x70 g
  • resm Hacı Şakir Klasik Güzellik Sabunu 4x70 g

Hacı Şakir Klasik Güzellik Sabunu 4x70 g


3 Adet üzeri 69,95 TL

Adet Fiyatı : 72,95 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 1678,80 TL
Birim Fiyat: 69,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Hacı Şakir Klasik Güzellik Sabunu 4x70 g

Hacı Şakir Güzellik Sabunu Klasik

Cildinizin natürel güzelliğinden ödün vermeden temizlenmenizi sağlayan Hacı Şakir Güzellik Sabunu Klasik markanın uzun yıllardır tercih edilen sabun çeşitlerinden biri. Vücuttaki ölü hücreleri arındıran, bakterileri yok ederek gerçek bir temizlik imkanı tanıyan sabun cildi kurutmaz.

Nemlendirici bileşenler de içeren Hacı Şakir Güzellik Sabunu Klasik ciltteki gözenekleri de temizler. Bu sayede kire bağlı sivilce ve benzeri cilt problemlerinin oluşmasını engeller.

Klasik sabun çeşitlerinden biri haline gelen bu ürün banyo sabunları kategorisinde yer alıyor. Kişisel temizlik ihtiyaçlarınızın tamamını Bizim Toptan internet mağazasından temin edebilirsiniz. Farklı kokulara sahip olan sabun çeşitleri için en doğru adres Bizim Toptan.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.