logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Güney Tereyağı 1 kg

Güney Tereyağı 1 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Güney Tereyağı 1 kg


Güney tereyağı doğru miktarda alındığında faydalıdır. Her yiyecekte olduğu gibi, normalden daha fazla yemek bazı sağlık sorunlarına neden olabilir.
Tereyağının fiziksel sağlık için faydaları inkâr edilemez derecede yüksektir. Antioksidanlar, zararlı virüslerin vücuttaki etkilerini engeller. Aynı zamanda baştan ayağa vücudun hemen hemen her bölgesine sağlıklı bir dokunuş veren tereyağının fiyatı da göz korkutucu değil.
Özellikle sıcak ekmeğin tadı ile tadı sevindiren tereyağı nedir ve nasıl yapılır? Makalenin bu bölümü tereyağının ne olduğunu açıklıyor.
Tereyağı, su ve sütü seyrelterek üretilmiştir. Kremayı sütten ayırıp aynı zamanda suyu sütle seyrelterek sütün yağ bazlı kreması çıkar. Sütün yağ kısmı tereyağı elde etmek için kullanılır ve sertleşir.
Doldurulmamış tereyağı sütten yapılır, bu nedenle süt de protein içerir. Bu, ihtiyacınız olan miktarda tereyağı kullandığınızda ihtiyacınız olan proteini almanızı sağlar.
Güney Tereyağı A vitamini içerir ve bu, vitamin gözlerinizi ve bizi birçok hastalıktan korur.
Ayrıca az miktarda alınması kalp sağlığına olumlu etki etmektedir. Tereyağı mükemmel bir omega 3 ve yağ asitleri kaynağıdır, dolayısıyla kolesterolü de düzenler. Kısacası saf tereyağı, kanınızdaki iyi kolesterol seviyelerini artırarak kalbinizin sağlığını korur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.