logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Gündüz Sade Gofret 1,1 kg

Gündüz Sade Gofret 1,1 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Gündüz Sade Gofret 1,1 kg


Gündüz gofret sade aromasıyla harika bir gofret deneyimi yaşatmak için tasarlanmıştır. Günümüz dünyasında gofret, siz meşgul insanların hayatlarından uzaklaşmak için bir ısırıkta uzaklaştıracak bir lezzettir. Tatlı kriziniz sırasında, akşam yemeğinden sonra veya hareket halindeyken bir gofret için istediğiniz zaman yiyebileceğiniz zaman veya yer yoktur. Dilediğiniz gibi tüketebilir ve aromasıyla kendinizi şımartabilirsiniz.
Gofretin imalatı sırasında ilk aşamada hamur yapılır. Su, un, yağ ve benzeri maddelerle karıştırıldığında şeker ve tuz eklenir. Bir süre karıştırılır ve istenilen kıvama gelene kadar bu işlem devam eder. Metal bir kalıp içinden geçen ince tabak ve hamurlar istenilen sıcaklığa gelinceye kadar yakılır ve istenilen kıvama geldiklerinde hamur bu tabaklardan fırında gofret olarak çıkar. Kontroller sağlandıktan sonra birleştirilerek istenilen ölçülerde kesilir. Paketlenir ve gofretlere erişebileceğimiz marketlere ve diğer kurumlara gönderilir.
Gofret sizi mutlu eden ve dilediğiniz zaman tüketebileceğiniz bir tatlıdır. Mutlu olmayı inkâr etmeyin ve gündüz gofret sade yiyin. Gofretin ruh haliniz düşükse ya da neşeniz yoksa sizi az da olsa neşelendirebileceğini unutmayın ve mutlu olun.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.