logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Gündüz Kakaolu Gofret 1,1 kg

Gündüz Kakaolu Gofret 1,1 kgAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Gündüz Kakaolu Gofret 1,1 kg


Gündüz gofret kakaolu aroması ile harika bir gofret deneyimi sunmak için geliştirilmiştir. Günümüz dünyasında, insanların meşgul hayatlarından kaçmak için bir ısırıkla kendinizden geçirecek bir lezzettir gofret. Tatlı krizlerinizde, canınız istediğinde, yemek üstü, yolda aklınıza geldiğinde yiyebileceğiniz gofretin zamanı ya da yeri yoktur. Aklınıza geldiği gibi tüketebilir, aromasıyla kendinizi şımartabilirsiniz.
Gofret üretilirken ilk aşamada bir hamur hazırlanmaya başlanır. Su, un yağ ve benzeri ama malzemeler ile karıştırılırken şeker ve tuz eklenir. Belli bir süre karıştırılır ve istenilen kıvama ulaşılana kadar bu işlem devam etmektedir. İnce plakalar ve metal bir kalıptan geçen hamur, gereken sıcaklığa ulaşana kadar pişirilir ve istenilen kıvama ulaştığında hamur o plakalardan pişmiş gofret olarak çıkar. Kontrolleri sağlandıktan sonra birleştirilir ve istenilen boyutlarına göre kesimi sağlanır. Paketleme yapılır ve marketlere ve gofretlere erişebileceğimiz diğer kurumlara gönderilmesi sağlanır.
Gofret istediğiniz gibi istediğiniz zaman tüketebileceğiniz sizi mutlu eden bir tatlıdır. Kendinizi mutlu etmekten mahrum etmeyin ve Gündüz gofret kakaolu yiyin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.