logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Günbak Tekli Sar Dökme Küp Şeker 4 kg

Günbak Tekli Sar Dökme Küp Şeker 4 kgKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Günbak Tekli Sar Dökme Küp Şeker 4 kg


Günbak Tekli Sargılı Dökme Küp Şeker , içeceklerinize, çay ve kahvelerinize harika bir tatlılık katacaktır.
Küresel şeker üretimi 170 milyon ile 200 milyon ton arasında değişmektedir. Bu büyük rakamlar arasında Türkiye’nin tüketimi de küçümsenmemelidir.

yüzyılın ikinci yarısından itibaren şeker açısından zengin bir diyetin, özellikle rafine şekerin insan sağlığına uygun olup olmadığı sorgulanmaktadır.Şeker Hindistan'da uzun süredir üretilmektedir. Başlangıçta ucuz değildi çünkü seri üretilemezdi ve bal tüm dünyada tatlandırıcı olarak kullanıldı. Başlangıçta insanlar şeker kamışı çiğniyorlardı.

Şeker kamışı tropikal bir Güney Asya ve Güneydoğu Asya bitkisidir. En eski şeker kamışı kaynaklarından biri Hindistan'ın M.Ö. 8. yüzyılda şeker kamışı üretimini ve kullanımını açıklayan bir Çin el yazmasıdır . Gübak tekli sargılı dökme küp şeker ile siz de zengin tarihi olan şekerin tadına varabilirsiniz.
Küp Şekerin harika içeriği sayesinde siz de hakettiğiniz içecekleri, çaylerı ve kahveleri bütün lezzetiyle içebilme lüksüne kavuşacaksınız. Unutulmamalıdır ki kaliteli şeker tadından belli olur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.