logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Gülsan Sade Helva 40 g 120'li

Gülsan Sade Helva 40 g 120'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Gülsan Sade Helva 40 g 120'li

Türk gastronomisi dendiğinde, akla ilk gelen örneklerden biri de helvadır. Gülsan Sade Tahin Helvası , bu asırlık geleneği sofralara taşıyor. Hem de usta bir titizlik ile.
Gülsan Sade Tahin Helvası yapımında birinci sınıf susam tohumları kullanılmıştır. Susamlar, tek tek kavrularak ideal kıvama getirilir ve sonrasında incecik öğütülerek bu nefis helvanın ana maddesini oluşturur. Zaten tadına baktığınız anda farkı duyumsarsınız.
Ağızda dağılan o benzersiz doku, ideal oranların birleştiği tam ayarında bir lezzet. İşte Gülsan Sade Tahin Helvası böyle bir şeydir. Özellikle balık yemeklerinden sonra, ekmekle birlikte keyifle yenir. Aynı zamanda bu besleyici tatlı, gelişme çağında olan çocuklar, gençler ve yeni anne olanlar için de iyi bir enerji kaynağıdır. Çok hareket eden kişiler de (sporcular vs.) tercih edebilirler.
Artık usta işi bir helvayı nerede bulacağınızı biliyorsunuz.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.