logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Gülsan Piknik Tereyağ 100x10 g

Gülsan Piknik Tereyağ 100x10 gKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Gülsan Piknik Tereyağ 100x10 g

Gülsan Piknik Tereyağ

Gülsan piknik tereyağı, ’lık şekilde ihtiyacınız olduğu kadar tereyağı kullanabilmenize imkan veriyor. Bir şeyler yaparken sizin için neye ne kadar malzeme koyduğunuz önemliyse, Gülsan Piknik Tereyağ , sizin için doğru bir tercih olacak.

Gülsan Piknik Tereyağ, kolay taşınabilir olması sayesinde özellikle pikniklerde oldukça iyi bir alternatif olur. Yanınıza sadece istediğiniz kadar alabileceğini Gülsan Piknik Tereyağ, sizi hem taşıma kolaylığına sokar hem de aç bitir paketi sayesinde kullanımı daha kolay olur.

Gülsan Piknik Tereyağ, sadece pikniklerde değil günlük kahvaltılarınızda da kullanılabilir. İstediğiniz zaman çantanızda yer verebilir, tükettikten sonra atabilirsiniz.

Sabah kahvaltınızı simit ile acele ederek yapmak zorunda kaldığınızda Gülsan Piknik Tereyağı yardımınıza koşar ve simitin yanında yiyebileceğiniz tereyağı seçeneğiniz olur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.