logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Gülsan Kakolu Helva 1 kg

Gülsan Kakolu Helva 1 kgAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Gülsan Kakolu Helva 1 kg

Gülsan Helva Kakaolu

Gülsan helvalar tahin ve şekerden yapılan eşsiz bir tada sahip helvalardır. Düşük miktarda asitlik düzenleyici yer alan Gülsan Helva Kakaolu paketlerinde helva bulunmaktadır. Tahin ve susam tohumlarının susam işleme tesislerinde ezilmesi ile elde edilen helvalar E vitamini, fosfor, kalsiyum ve protein açısından zengin besinlerdir.

Serin ve kuru yerlerde muhafaza ettiğiniz zaman helvalarınızı uzun süre boyunca taze olarak koruyabilirsiniz. Koruyucu madde barındırmayan Gülsan helvalar uygun ortam koşullarında uzun süre bozulmadan durabilmektedir.

Tahin oranı yüksek ve güvenilir şekilde üretilmekte olan Gülsan helva siparişlerinizi helva kategorimizi ziyaret ederek Bizim Toptan internet mağazamız üzerinden verebilirsiniz. Lezzetli helvalarınız adresinize kadar teslim edilmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.