logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Gülsan Kakaolu Helva 40 g 120'li

Gülsan Kakaolu Helva 40 g 120'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Gülsan Kakaolu Helva 40 g 120'li

Gülsan Kakaolu Tahin Helva

Gülsan kakaolu helva sizi gün boyu enerjik ve zinde hissettirir. Helva içerisinde kullanılan malzemelerin kaliteleri yüksek olduğu için yenildiği zaman damakta bıraktığı tatta oldukça lezzetlidir. Bu ürünü tatlı yerine ya da atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz. Gülsan helva gencinden yaşlısına kadar her kesim tarafından oldukça sevilir ve tercih edilir.

Gülsan helva kakao ve tahin kullanılarak üretilir. Damakta unutulmaz bir tat bırakan bu helva olarak üretilmiştir. Bu ürünü dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman kolaylıkla yiyebilirsiniz. Ürünü evde, okulda, iş yerinde, çay molanızda atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz. Gülsan kakaolu tahin helva olarak üretilir ve satışa sunulur. Bu ürüne market raflarından rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Gün içerisinde sizi zinde ve enerjik tutan Kakaolu tahin helva ürünü her damak zevkine hitap eder. Bu ürünü gençlerden yaşlılara kadar birçok kişi severek tüketir. Kakaolu tahin helva ürünü içerisinde yer alan malzemeler kalite bakımından üst seviyede olduğu için ürünün ağızda bıraktığı etkide sıra dışıdır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.