logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Gülsan Kakaolu Fındık Kreması Piknik 100x20 g

Gülsan Kakaolu Fındık Kreması Piknik 100x20 gAdet Fiyatı : 199,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Gülsan Kakaolu Fındık Kreması Piknik 100x20 g

Gülsan Piknik Kakaolu Fındık Kreması

Çocuk yetişkin herkes tarafından afiyetle tüketilen kakaolu fındık kremaları özellikle kahvaltılar için en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. İster ekmeğe sürerek ister kaşıklayarak tüketin, kakaolu fındık kremaları hayata zevk katıyor.

Gülsan Piknik Kakaolu Fındık Kreması istediğiniz yere kolayca taşıyıp tüketebilmeniz için minik paketler içerisinde sunulmaktadır. Pikniklerde veya arkadaş toplantılarında pratik bir şekilde tüketilebilir.

Gülsa Piknik Kakaolu Fındık Kreması ile uzun süre kakaolu fındık kreması keyfi yaşayabilirsiniz. Tekli minik paketlerde sunulduğu için daha hijyenik tüketim olanağı sağlamaktadır.

Yoğun kakao ve fındık kremasının bir araya gelmesiyle oluşturulan bu ürün içerisindeki fındık sayesinde enerji toplamanıza yardımcı olur. İçerdiği yüksek kakao oranıyla mutluluk hormonları salgılamanızı ve gününüzü güzel geçirmenizi sağlar. Sizde ev dışında kolayca lezzetli öğünler tüketmek veya tüketiminizi daha hijyenik paketlerde yapmak isterseniz Gülsan Kakaolu fındık kreması tercih edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.