logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Gülsan Helva Sade 500 g

Gülsan Helva Sade 500 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Gülsan Helva Sade          

Helva yemek herkesin hakkıdır. Ancak, ne yazık ki günümüzde kaliteli ve doğal bir helva bulmak oldukça zor oluyor. O nedenle Gülsan helva sade seçeneğinden yararlanabiliyorsunuz. Helva almak istiyorsanız Gülsan en kaliteli ve sağlıklı ürünü sizlere sunuyor. Üstelik burada herhangi bir katı maddesinin olmadığından da emin olabiliyorsunuz.

Helvayı istediğiniz zaman rahatlıkla tüketebilirsiniz. Genel olarak akşam yemeklerinden sonra tatlı niyetine tüketiliyor. Hele ki balık tükettiyseniz üstüne mutlaka helva servis ediliyor. Ürünün katı maddelerinden uzak olması da sağlıklı bir tüketim sağlamanız adına önemli bir avantaj oluyor.

Satın alım işlemlerini yapacaksanız dikkatli olmalısınız. Dışarı çıkmanıza, yorulmanıza hiçbir şekilde gerek kalmıyor. Yapmanız gereken tek şey internet sitesinden yararlanmaktır. Bizim Toptan olarak sizlere internet üzerinden hizmet veriyoruz. Bu sayede dışarı çıkmadan alışveriş yapabiliyorsunuz. 250 TL ve üzerindeki alışverişleriniz için de kargo ücreti ödemeniz gerekmiyor. 3 gün içerisinde almış olduğunuz ürünlere uygun fiyatlara sahip oluyorsunuz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.