logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Gül Yumurta Beyaz L 30'lu

Gül Yumurta Beyaz L 30'luAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Gül Yumurta Beyaz L 30'lu


Gül yumurta beyaz mutfağınızda her zaman ihtiyaç duyacağınız yararlı besinlerin başında yer almaktadır. Vücudunuzun proteini tam anlamıyla alması açısından en önemli faktörlerden biri olan yumurta, sofralarınızda her zaman sıcacık bir atmosfer yaratmaya devam etmektedir. İstediğiniz geleneksel lezzeti yakalamak için başrol her zaman yumurtanındır. Gül yumurta kalp sağlığınızı korumak, daha sağlıklı ve mutlu bir hayat yaşamak için her zaman yanınızda olan sizin en iyi arkadaşınız. Anne sütünden sonra size en büyük güveni verecek olan gül yumurta bütün besin değerlerinizi koruyacaktır.
Damak zevkimize zamanla yerleşmiş olan yumurta, sarısıyla, beyazıyla küçük kaçamaklarımız olan neredeyse bütün pasta ve tatlılarda kullanılmakta, bizi şımartmaktadır. Tek bir gül yumurta beyaz vücudumuzu ayakta tutan kalsiyum, çinko ve selanyumu bünyesinde içerir. Gül yumurta dostluklarınızı pekiştirmek için hazırlanan sıcak kahvaltılarda yerini alır, sizi gülümsetirken aynı zamanda sağlığınızı da korur. Keskin gözler ve güçlü kaslar için tüketmekten vazgeçemeyeceğiniz yumurta, yıllar yılı geleneksel kahvaltılarınızın baş tacı olarak kalmıştır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.