logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Gül Yumurta Beyaz L 15'li

Gül Yumurta Beyaz L 15'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Gül Yumurta Beyaz L 15'li


Gül yumurta beyaz kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olarak sofralarımızda yerini almaktadır. Sadece kahvaltı ürünü olarak değil, birçok hamur işi, tatlı ve pastalarda da kullanılan en nadide üründür. Sağlık açısından faydaları saymakla bitmeyen gül yumurta, organik bir şekilde üretilmiştir. Üretiminde bütün gıda teknolojilerinden faydalanmıştır. Kahvaltı, ara öğün ve salataları süsleyen yumurta, sofranızda yıllardır her gün yerini almaktadır. Çocukluğumuzda içimizi ısıtan kahvaltı atıştırmalığı yumurtalı ekmek iken, büyüdükçe omletinden, sucuklu yumurtasına asla vazgeçemediğimiz geleneksel bir lezzettir.
Gül yumurta beyaz bağışıklık sisteminizi güçlendiren besinler arasında ilk sıralarda yerini almaktadır. Her çocuğun beslenme çantasında yerini alan yumurtanın faydaları saymakla bitmez. Çocukluk çağlarından itibaren tüketim alışkanlığı kazanılırsa göz sağlığı için oldukça önemlidir ve göz bozukluklarıyla savaşır. Amino asit ve vitamin gibi birçok şeyi içeriğinde barındıran gül yumurtalarını sofralarınızdan asla ayıramayacaksınız. Lezzetiyle başınızı döndüren birçok tatlı ve pastanın tarifinde başrol olan yumurta size hem sağlık hem mutluluk getirmek için görev başında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.