logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Gordo Yumurta Beyaz L 6'lı

Gordo Yumurta Beyaz L 6'lıAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Gordo Yumurta Beyaz L 6'lı

Gordo Yumurta Beyaz

Her evde bulunması gerek en temel besin olan yumurtanın en tazesini ve en kalitesini Gordo Yumurta Beyaz çiftliklerden alarak sofralarınıza getiriyor.

İçerdiği vitamin, mineral ve proteinle herkesin tüketmesi gereken en önemli gıda olan yumurtanın besin değeri çok yüksektir. Daha da önemlisi ise bu yumurtaların doğal yollarla olgunlaşıp sofralarımıza gelmesidir. 

Gordo Yumurta ile bu konular hakkında daha fazla endişe etmenize gerek kalmıyor. Sağlığımızı koruma yolunda attığımız adımlarda en önemli besin olan yumurtalar hiçbir tavuk diyeti, hormon ya da antibiyotik içermeden yetiştiriliyor. Gerekli hijyen koşulları sağlanarak üretilen yumurtalar ile kendi damak tadınıza uygun lezzetler yaratmak ise sandığınızdan çok daha kolay.

En çok da çocuk gelişimine etkisi olan ve bu nedenle en fazla çocukların tüketmesi gereken yumurta için en güvenilir tercih Gordon yumurtaları!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.