logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Gordo Yumurta Beyaz L 15'li

Gordo Yumurta Beyaz L 15'liAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Gordo Yumurta Beyaz L 15'li

Gordo Yumurta Beyaz L

Doğanın insanoğluna sunmuş olduğu bir armağan olan yumurta, birçok yönden sağlamış olduğu avantajlarla biliniyor. Bunları Gordo Yumurta Beyaz L sayesinde elde etmeniz mümkün oluyor.

Beyaz yumurta, özel bir şekilde paketlenmiş. Son teknolojik ürünlerle ambalajlanmış olduğundan, bozulması ya da kırılması çok kolay olmuyor. Üstelik hava almayan kutusu sayesinde, etkisini çok uzun bir süre boyunca muhafaza edebiliyor.

Sofralarımızın süsü olan yumurta, özellikle kahvaltılarda tercih edilebilir. Haşlayarak, katı ya da rafadan formda tüketebilirsiniz. Ürün, bu iki yapıya da uygundur. Pişme süresi çok uzun değildir. Böylelikle aradığınız lezzeti tadabilmek için fazla beklemenize gerek yok.

Doğal bir şekilde beslenen, katkı maddesiyle büyütülmeyen tavuklardan elde edilen yumurtalar, saf beyaz bir renge sahip. Teflon tavalarda pişirilebilir. Bunun için yağı koyduktan sonra ateşi orta dereceye getirmeniz yeterli olacak. Yumurta aynı zamanda değişik türden her çeşit pasta, kek, börekte de kullanılabiliyor. Bu açıdan bakıldığında farklı formatlarda sofralınızı süsleyecek ve doğal tadı sayesinde beklentilerinizi karşılayacak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.