logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Golf Roko Çikolatalı 65 ml

Golf Roko Çikolatalı 65 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Golf Roko Çikolatalı 65 ml

Golf Roko Çikolata

Golf roko çikolata sıcak günlerde damaklarınızda ferahlatan bir tat, harika bir lezzet bırakıyor! Çikolatalı dondurma sevenler için içi dışı çikolata ile imal edilmiş bu ürün çok keyif verecek! Enerji istediğinizde, canınız sıkıldığında, serinlemeyi arzuladığınızda çikolatalı buz gibi tat sizinle! 

Çikolatalı dondurma yoğun bir çikolata kıvamına sahip! İçindeki çikolata yoğunluğu dışından çıtır çikolata kaplaması ile bütünleşiyor! Bir ısırık aldığınızda durmakta zorlanacağınız bir lezzet şöleni sunuyor! Dondurmayı sadece yaz aylarında da değil her mevsim tüketebilirsiniz.

Üçgen görünümüyle ürün değişik bir görünümde ve oldukça cezbedici duruyor. Tüketilmediği zamanda mutlaka buzlukta saklanması gerekiyor. Tazeliğini buzdolabında uzun süre koruyor.

Çikolatalı dondurmayı büyük küçük herkes büyük bir keyifle tüketiyor! Dondurmanın içindeki kalsiyum ve çeşitli mineraller ürünün besleyiciliğini de arttırıyor. Bu dondurmalardan toplu halde alıp, buzluğunuzda saklayabilir, istediğiniz anda alıp tüketebilir hatta misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.