logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Golf Matrax Vişne Limon Vanilya 65 ml

Golf Matrax Vişne Limon Vanilya 65 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Golf Matrax Vişne Limon Vanilya 65 ml

Golf Matrax Vişne Limon Vanilya

Golf Matrax Vişne Limon Vanilya adından da anlaşılacağı gibi, matrak görüntüsüyle sizi çılgın bir enerji rüzgârıyla sarıp sarmalayacak. İçindeki ekşi limon ferahlığıyla ve üstünü kaplayan vişne-vanilya ikilisiyle, ağzınızdaki tüm tatları heyecanla birbiriyle harmanlayacak bu eğlenceli dondurma, her yerde kolayca yiyebileceğiniz kapsamıyla da tercih sebebiniz olacak.

Golf Matrax, hem buzlu hem de sütlü aromasıyla, meyveyle vanilyanın dans ettiği bir çubuk üstünde, rengarenk bir hortum biçiminde tasarlanmıştır. Helezonik yapısıyla, burgu burgu görünen bu dinamik dondurma, çocuklarınızın da seveceği bir tasarımıyla, ailecek keyifle tüketebileceğiniz bir ürün halini alacaktır.

Golf dondurma, gençlerin, genç kalmak isteyenlerin, hatta kendini genç hissedenlerin başvurabilecekleri bir enerji deposudur. Yavaşça, emerek eriteceğiniz vanilyayla vişnenin nemi birbirine karışırken, içine doğruysa, ekşimsi limonla dilinizin gözeneklerini sulayacaksınız.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.