logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Golf Maraşım Kornet Sade 120 ml

Golf Maraşım Kornet Sade 120 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Golf Maraşım Kornet Sade 120 ml

Golf Maraşım Kornet Sade

Golf Maraşım kornet sade ile ünlü Maraş dondurmasını çıtır çıtır kornette tadın! Maraş dondurma lezzeti taze sütlü, yoğun kıvamı ile sunuluyor! Keçi sütünden üretilen kornet sade Maraş dondurması dondurma tutkunlarının favorilerinden biri! Sıcak yaz günlerinde hafif ve buz gibi bol sütlü bir tat istiyorsanız bu dondurmayı tüketebilirsiniz!

Sade Maraş dondurması en meşhur dondurma türleri arasında bulunuyor. Çok sayıda insanın büyük bir keyifle yediği Maraş dondurması çıtır kornetin eşsiz lezzeti ile birleşiyor, tadına doyum olmuyor! Bu dondurmanın olmazsa olmazı ise tabiki Antep fıstığı! 

Sade serin bol keçi sütlü yoğun kıvamlı Maraş dondurmasının üzerinde nefis Antep fıstığı tanecikleri serpiştirilmiş. Çıtır kornet külahı ise uzun süre tazeliğini koruyor. İster serinlemek ister tatlı ihtiyacınızı gidermek için bu sade ama çok lezzetli olan dondurma sizi bekliyor!

Dondurucu kısmında saklayabileceğiniz Maraş dondurması uzun bir süre boyunca taze kalıyor. Her an buzlukta tutabileceğiniz bu dondurma nefis lezzetiyle misafirlere ikram etmek için de çok ideal!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.