logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Golf Maraşım Kesme Sade 500 ml

Golf Maraşım Kesme Sade 500 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Golf Maraşım Kesme Sade 500 ml

Golf Maraşım Kesme Sade

Golf Maraşım Kesme Sade keçi sütünün akışkanlığı ve salep tadının vazgeçilmez keskinliğiyle, ağzınızı sulandıracaktır. Tescilli başarısı olan geleneksel Maraş dondurmasının yoğunluğuyla üretilen bu kesme dondurma, dilim dilim tükettiğiniz keyif saatlerinin de baş taşıyıcısı olacaktır. Şık kutu tasarımıyla, dolapta istenildiği kadar muhafaza da edilebilen bu Antep fıstıklı dondurma, aile sohbetlerinizi de renklendirecek güçlü bir etkiye sahiptir. 

Golf Maraşım Kesme, beyaz bir çarşaf misali tabaklara serilen zarif dilimlerinin görüntüsüyle de heyecan yaratacaktır. Dondurması ağzınızda yayıldığında, salep kokusuyla karışan o yoğun kıvamın nasıl tutturulduğuna da ayrıca hayran olacaksınız.

Fıstık ilaveli bu dondurmaya, dilerseniz çikolata sosu da ekleyebilir, onu keklerinizin yanında, tatlılarınızın üstünde de kullanabilirsiniz.

Lastik misali dilinizde kıvrılan, baş döndürücü tadıyla beyninizin zevk bölgesini uyaracak bu dondurmayı yerken, mutlulukla çevrelenmiş bir huzur hissedeceksiniz. Güzel anları çoğaltmak adına, bu dondurmayı misafirlerinizle, komşularınızla ya da diğer yakınlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.