logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Golf Maraşım Kesme Antep Fıstıklı Sade 500 ml

Golf Maraşım Kesme Antep Fıstıklı Sade 500 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Golf Maraşım Kesme Antep Fıstıklı Sade 500 ml

Golf Maraşım Kesme Antep Fıstığı-Sade

Golf Maraşım Kesme Antep Fıstığı-Sade : Lezzetli dondurma severlerin tercihi Maraş dondurmadır. Hem Antep fıstığının hem de Maraşın birleştiği bu dondurma lezzet ve tazeliğin dönüm noktasıdır. Yaz aylarında serinleten ve ferahlık getiren dondurma çocukların en sevdiği gıdalardan biridir. 

Sofralara mutlu başlangıç yapılmasını sağlayan dondurma geçmişten günümüze herkesin tercihidir. Bahçelerden toplanan Antep fıstıklarının Maraş usulü dondurmayla birleştiği enfes bir lezzet sunar. Her zaman ve her ortamda yenilen Maraş usulü kesme dondurma sade tadıyla kişileri serinletmektedir.

Çocuktan yaşlıya herkesin yediği dondurma, evleri şenlendirerek mutlu bir başlangıç sunar. Her yerden alınabilen Antep fıstıklı kesme dondurma herkesi mutlu ederek, serinlik sağlamaktadır.

Taze ve leziz tadıyla dikkat çekerek dondurma severlerin ilgisini çekmektedir. Tokluk hissi veren, sade Maraş dondurmanın enfes bir lezzeti vardır. İki farklı tadı bir dondurmada birleştirmesiyle ağızda özgün bir tat bırakmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.