logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Golf Classic Kakao 65 ml

Golf Classic Kakao 65 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Golf Classic Kakao 65 ml

Golf Classic Kakao

Sıcak yaz günlerinde, kimi zaman canımız istediği için, kimi zamanda hararetten bunaldığımız için ağzımıza atacak soğuk bir şeyler ararız, Golf Classic Kakao tamda o yaz günlerinde kakao olmadan yapamayanlar için üretilmiştir. Yoğun çikolata aroması, çıtır çıtır dış kaplaması, enfes fındık lezzeti ile baş döndüren lezzet!

Çocukların ve büyüklerin 7’den 7’e bayılarak yediği çikolatalı dondurma, Golf ile çıtayı bir üst seviyeye çıkarıyor. Gerçek Belçika çikolatasından elde edilen golf dondurmadan bir tane yedikten sonra gerçek dondurma lezzetini deneyimleyeceksiniz.

Pürüzsüz çikolatalı iç dolgusu ile yemelere doyamayacağınız bu mükemmel lezzet, sahilde, parkta, sıcak yaz akşamlarında, balkonda, evde, işte ve okulda sıcaktan bunaldığınız her yerde tam ağzınıza layık.

Soğukken tüketilmesi tavsiye edilir. Açtıktan sonra hızlıca yenmelidir. Buzdolabının derin dondurucu kısmında saklanmalıdır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.