logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Gökçeoğlu Yumurta Beyaz L 15'li

Gökçeoğlu Yumurta Beyaz L 15'liAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Gökçeoğlu Yumurta Beyaz L 15'li

Gökçeoğlu

Gökçeoğlu Yumurta yıllardan beri değişmeyen kalite anlayışı ile her zaman bir adım önde. Gökçeoğlu yumurta her cins ve boyda üretim yapmaktadır. Gökçeoğlu Yumurta ’li, 30’lu, 6’lı kutuları ile üretilmektedir.

Gökçeoğlu Yumurta üretimdeki kalite anlayışı ile her zaman mutfaklarınızın baş tacı olacak. Mersin’de üretilen, yüksek kalite anlayışı ile el değmeden, en iyi standartlarda üretilen Gökçeoğlu Yumurtaları güvenle tüketilebilir.

İster sizin için, ister sevdikleriniz için muhteşem yumurtalı lezzetleri Gökçeoğlu Yumurta ile yapabilirsiniz. En lezzetli ve sağlıklı kahvaltılar, poğaçalar, kurabiyeler ve kekler Gökçeoğlu Yumurta ile yapılır. Mutfakta yemek yapmak artık Gökçeoğlu Yumurta ile daha keyifli.

En sağlıklı yemekler, en sağlıklı kahvaltılar Gökçeoğlu yumurta ile yapılır. En güzel kahvaltı masalarınızda güvenle pişirerek güne en sağlıklı başlangıcı Gökçeoğlu Yumurta ile yapın. En sağlıklı ve pratik atıştırmalık olarak tercihiniz her zaman Gökçeoğlu Yumurta olsun.  

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.