logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Godiva Sütlü Karamelli Çikolata Bar Aslan 32 g

Godiva Sütlü Karamelli Çikolata Bar Aslan 32 gAdet
Paket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Godiva Sütlü Karamelli Çikolata Bar Aslan 32 g

Godiva Sütlü Karamelli Çikolata Bar Aslan

Zengin kakao çekirdeklerinden ilham alan Godiva Sütlü Karamelli Çikolata Bar Aslan içerisinde barındırdığı akışkan karameli sayesinde her karesi nadide bir çikolatadır. Üzerinde bulunan aslan amblemi sayesinde asilliği ve zarifliği temsil eden bu benzersiz lezzeti kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz.

%60 kakao oranıyla yiyenin tadını damağında bırakan muhteşem lezzet, sıcak yaz günlerinde buz gibi bir soğuk kahveyle, sıcak kış günlerinde ise sıcacık bir kahve ile kullanıma her an hazırdır. Şekerin tuzla tatlandığı özel karamel dolgusu ondan vazgeçmemek için en iyi nedendir.

Her parçasında tatlıya ve karamele doyacağınız Godiva Sütlü Çikolata ile hem kendinize hem de sevdiklerinize küçük mutlu anlar yaratabilirsiniz. Türk kahvesinin yanında misafirlerinize ikram edebilir, eşsiz pastalar yapıp üzerlerini süsleyebilirsiniz. Saklama koşulları için paket talimatlarını gözden geçirmeniz, serin ve kuru yerlerde ya da buzdolabında saklamanız önerilir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.