logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Godiva Sütlü Fındıklı İstiridye Çikolata 30 g 12'li

Godiva Sütlü Fındıklı İstiridye Çikolata 30 g 12'liPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Godiva Sütlü Fındıklı İstiridye Çikolata 30 g 12'li


Godiva Sütlü Çikolatalı Fındıklı İstiridye bütün çikolata severlerin damak lezzetine uymaktadır. Çikolatanın eşsiz kokusu ve aroması Godiva sütlü çikolatada bulunmaktadır. Godiva Belçika Kraliyet Sarayı’nın resmi tedarikçisi olarak bilinir. Bu yüzden yıllardır kalitesinden ödün vermeden üretimlerine devam etmektedir. Sütlü çikolata lezzeti ile de kişide farklı bir haz bırakmaktadır.
Godiva Sütlü Çikolatalı Fındıklı İstiridye Özellikleri 
Godiva Sütlü Çikolatalı Fındıklı İstiridye, sütlü çikolata aroması ve fındık tanecikleri ile en kaliteli çikolata çeşitlerinin başında gelir. İstiridye şeklinde olması da diğer çeşitlerden farklı kılmaktadır. Hem lezzeti hem kokusu hem de yoğun çikolata tadı ile herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Bu süreçte, tercih edilme oranları da artış göstermiştir.
30 gramlık ufak boyutu ile her an yanınızda taşımanıza da olanak sağlamaktadır. Çantanıza atarak nereye giderseniz gidin yanınızda bulundurabilirsiniz. Sütlü çikolata lezzeti hem yoğundur hem de rahatsız edici değildir. Üstelik içindeki fındıklar taze ve mevsiminde toplanmaktadır. Kahve sunumlarınızın yanında vererek sevdiklerinize de keyifli anlar yaşatabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.