logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Godiva Bitter Ganajlı Kalp Çikolata 30 g 12'li

Godiva Bitter Ganajlı Kalp Çikolata 30 g 12'liPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Godiva Bitter Ganajlı Kalp Çikolata 30 g 12'li


Godiva Bitter Ganajlı Çikolata Kalp, tamda çikolata severlerin damak tadına göredir. 30 gram boyutu tam idealdir, canınız çikolata çektiği zaman anında tadına bakabilir ve kendinizi mutlu edebilirsiniz. Godiva çikolata konusunda en başarılı markalardan biridir. En kaliteli çikolata ham malzemelerini kullanarak üretilmektedir.
 Godiva Bitter Ganajlı Çikolata Kalp Özellikleri 
Godiva Bitter Ganajlı Çikolata Kalp, kalp şeklinde, uzunlamasınadır. Sevdiğiniz kişilere hediye olarak alabilir ya da kendinizi şımartabilirsiniz. Belçika Kraliyet Sarayı’nın resmi tedarikçisi olan Godiva çikolatasında doğal malzemeler kullanmaktadır. Çikolatanın gerçek çikolata tadında olabilmesi için doğal ve taze kakao kullanılması gerekir. Bu da tat dokusunu daha ön plana çıkarır.
Godiva yetenekli çikolata ustaları tarafından bitter ganajlı çikolatalar üretmektedir. Yıllar geçse de kalitesinden ödün vermemektedir ve bir efsaneyi her zaman yaşatmaktadır. Tek bir ısırıkta bile ağzınızın içinde eşsiz çikolata tadı dolanacaktır. Kahvelerin yanında da ikram edebileceğiniz bitter çikolata oldukça lezzetli ve kalitelidir. Ayrıca fazla yoğun ve acı bitter çikolata tadı bulunmamaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.