logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Godiva Bitter Ganajlı Çikolata Kalp 86 g

Godiva Bitter Ganajlı Çikolata Kalp 86 gAdet
Paket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Godiva Bitter Ganajlı Çikolata Kalp 86 g

Godiva Bitter Ganajlı Çikolata Kalp

Çikolatalar şüphesiz ki yeryüzünde en çok sevilen tatlı çeşitlerinden bir tanesidir. Üretimi milattan önceye dayanan ve binlerce yıldır sevilerek tüketilen mutluluk kaynağı bir atıştırmalıktır. Fakat gerçek çikolata size gerçek mutluluğu verir. Godiva Bitter Ganajlı Çikolata Kalp üzerine baskılı kalp formu sayesinde sevdiklerinizi gerçekten mutlu etmenin tek yoludur.

Godiva çikolataları, kurulduğu günden bu yana Belçika Kraliyet Sarayında ki tek çikolata tedarikçisidir. Soylu ikramı olarak ta adlandırılan çikolatalar en profesyonel çikolata ustaları tarafından zengin kakaolardan üretilir. Godiva çikolataları, popülerliğin ve efsanevi çikolatanın tek adıdır.

Misafirlerinizin ve sizin severek tüketeceğiniz mükemmel bir lezzettir. Godiva’nın uzun tarihi en kaliteli çikolataları evlerinize kadar getiriyor. Doğal tazelik ve organik ürünlerden hiçbir zaman ödün vermemiş çikolatalar, her çeşidiyle, her formda, her damak tadına hitaben binlerce farklı formda üretilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.