logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Gliss Supreme Length Şampuan 500 ml

Gliss Supreme Length Şampuan 500 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Gliss Supreme Length Şampuan 500 ml

Gliss Şampuan Supreme Length Zarar Görmüş Uzun Saçlar 

Keratin serumu ve Argan yağının mucizesi ile birleşmiş yeni formül, uzun ve zarar görmüş saçlara nem maskesi yaparken aynı zamanda onarım ve güçlendirmeye yardımcı olmak için son teknoloji ile geliştirilmiştir. Saçlara parlak ve pürüzsüz bir görünüm verirken aynı zamanda köklerin beslenmesine de yardımcı olur.

Muhteşem kokusuyla etrafınızdaki herkesin başını döndürecek Gliss Şampuan Supreme Length Zarar Görmüş Uzun Saçlar , kullanımı da oldukça kolaydır. Avuç içinize ceviz büyüklüğünde dökeceğiniz şampuanı, uçlardan köklere kadar yavaşça masaj yaparak uygulayın ve durulayın. İki hafta geçtikten sonra mucizeye şahit olacaksınız.

Isı, fön ve maşadan zarar görmüş kırılmaya meyilli uzun saçlar için üretilmiştir. Her saç tipi için uygundur. Kolay tarama ve derinlemesine bakım sağlar. Daha etkili sonuç almak için saç kremi ve bakım yağları ile birlikte kullanılması önerilir.  

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.