logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Gliss Supreme Length Saç Kremi 360 ml

Gliss Supreme Length Saç Kremi 360 mlAdet Fiyatı : 82,96 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 419,70 TL
Birim Fiyat: 69,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Gliss Supreme Length Saç Kremi 360 ml

Gliss Supreme Length Saç Kremi

Gliss Supreme Length ile saçınızı baştan yaratın! Mikro onarım lipitlerinin içeriği ile hasar görmüş saçları onarır ve saç kırılmalarını % 95e kadar azaltır. Uzun saçlara bakım sağlar, şakayık özü ve onarmak için keratin serumu içerir. Saç yapısını güçlendirerek, daha fazla kırılmanın önüne geçer. Fazla kirve yağı nazikçe temizlerken mükemmel bir saç bakım tamamlayıcıdır.

Sonuç, baştan çıkarıcı ipeksi, uzun, yumuşak saçlardır. Tararken yaşanan zorluğun önüne geçerek saçı açar ve düzeltir. Hareket halindeyken saç bakımından ödün vermek istemeyenler için özel olarak geliştirilmiştir.

Gliss Supreme Length Saç Kremi , saça yoğun bir şekilde tedavi ederek mükemmel son rötuşu yapmanızı sağlar. Saça ağırlık vermeden yıpranmayı kontrol eder, ipeksi bir görünüm kazandırarak, saçların parlamasına destek olur. Eşsiz kokusu sayesinde günlerce süren temizlik duygusunu yaşatır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.