logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Gliss Serum Deep Repair Şampuan 500 ml

Gliss Serum Deep Repair Şampuan 500 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Gliss Serum Deep Repair Şampuan 500 ml

Gliss Şampuan Serum Deep Repair 

Gliss Şampuan Serum Deep Repair ile tanışarak saçlarınızı şımartın. Gliss Şampuan Serum Deep Repair saçlarınıza şampuandan sonra derinlemesine bakım sağlar.

Gliss Şampuan Serum Deep Repair içeriğinde özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde saç bakımınızı komple sağlar. Gliss ile saç bakımınız oldukça kolaylaşır. Saç boyunu kökten uca kadar tam manasıyla tek başına sağlar. Saç köklerini besleyerek saçınızın ihtiyacı olduğu yenilemeyi, bakımı, onarımı ve gücü saçınıza tek başına sağlar.

Gliss Şampuan Serum Deep Repair 525 Ml ile gün boyu stresten ötürü kırılan, yıpranan saçlara elveda deyin. Saçlarınız Gliss Şampuan Serum Deep Repair ile ışıl ışıl parlar, güçlü gözükür ve sağlıklı kalır.

Gliss Şampuan Serum Deep Repair ile saç bakımınızı gerçekleştirerek saçlarınız için gerekli olan tüm bakımı dipten uca serum işlemi ile sağlayın. Tekrar bakım anlamında alanında en usta olan isim olan Gliss Şampuan Serum Deep Repair 525 Ml ile kendinizi şımartın. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.