logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Gliss Serum Deep Repair Saç Kremi 360 ml

Gliss Serum Deep Repair Saç Kremi 360 mlAdet Fiyatı : 72,95 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 419,70 TL
Birim Fiyat: 69,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Gliss Serum Deep Repair Saç Kremi 360 ml

Gliss Serum Deep Repair Saç Kremi

Gliss Serum Deep Repair Saç Kremi ile tanışmadınız mı? Saçlarınız için ihtiyaç duyduğu tüm temizliği, bakımı ve onarımı saçlarınıza tek başına sağlayan Gliss Serum Deep Repair Saç Kremi ile tanışarak saçlarınıza güzellik yapın.

Gliss Serum Deep Repair Saç Kremi içerisindeki doğal özlü bitkilerle, saç besleyici yağlar ve Gliss’in özel saç kremi formülü ile harmanlanmış yapısı saç kreminden beklenen her şeyi saçlarınıza sağlar.

Gliss Serum Deep Repair Saç Kremi yıpranan, kuruyan, dökülen ve kırılmış saçları tedavi için bire birdir. Özellikle duştan sonra ıslak saçlara uygulanan Gliss Serum Deep Repair Saç Kremi saça ihtiyacı olduğu nem dengesini tek başına sağlar. Böylelikle saçlarınız canlı, sağlıklı ve parlak gözükür.

Gliss Serum Deep Repair Saç Kremi ile tanışarak rutin saç bakım zamanlarınızı kısaltabilir ve en kısa sürede saçlarınıza ihtiyacı olduğu bakımı en kolay ve pratik yoldan sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.