logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Gliss Intense Therapy Saç Kremi 360 ml

Gliss Intense Therapy Saç Kremi 360 mlAdet Fiyatı : 72,95 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 419,70 TL
Birim Fiyat: 69,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Gliss Intense Therapy Saç Kremi 360 ml

Gliss Intense Therapy Saç Kremi

Gliss Intense Therapy Saç Kremi bir saç kreminden beklenen her şeyi fazlasıyla size sunar. İçeriğindeki formül sayesinde saçlarınızı şampuandan sonra duşta kremleyerek saçlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm bakımı sağlayarak daha güçlü saçlara sahip olmanız konusunda saçlarınızı destekler.

Gliss Intense Therapy Saç Kremi, şampuandan sonra kullanılır. Saçlarınız gün boyu stresten, koşuşturmacadan, mevsimsel değişikliklerden, aşırı sıcaktan ve aşırı soğuktan ötürü yıpranır, kırılır, dökülür. Bu noktada sizlere en uygun saç bakım kremi tabi ki Gliss Intense Therapy Saç Kremi ’dir.

Tek başına saçınızın ihtiyacı olan tüm bakım işlemini sağlayan Gliss Intense Therapy Saç Kremi saçlarınıza; canlılık, parlaklık, güç ve gerekli bakımı verir. Böylelikle daha güçlü ve sağlıklı saçlara en kolay yoldan sahip olursunuz.

Gliss Intense Therapy Saç Kremi ile saçlarınızı şımartın. Saçlarınızın kırıkları için gerekli olan her şeyi Gliss Intense Therapy Saç Kremi ile kendinize sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.