logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Gliss Intense Theraphy Şampuan 500 ml

Gliss Intense Theraphy Şampuan 500 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Gliss Intense Theraphy Şampuan 500 ml

Gliss Şampuan Intense Therapy 

Saçınızı Düzenli Şekilde Isıtıyor veya Renklendiriyor musunuz?

Sık sık fön, ısıyla şekillendirme veya renklendirme, saç liflerindeki küçük bağların kırılmasına neden olarak içyapıları dengesiz hale getirir. Bu işlem, kırık saçları yeniden yapılandıran bir onarım gerektirir. Gliss Şampuan Intense Therapy; Saç Liflerindeki Bağların Yeniden Yapılandırılmasına destek olur, Uzun Ömürlü Koruma sağlar.  

Gliss Şampuan iki kat hareket için saçla özdeş keratin ve güçlü bir hücre kalkanını birleştirir. Mevcut hasarı onarır ve hücre yapısını güçlendirir. Serbest radikallerle savaşarak gelecekteki hasarı önler.  Keratin Serum + Omega Plex tedavisi sağlar.

Lif Tedavisi, daha iyi uyum için saç yapısını güçlendirmek ve saç liflerindeki kırık bağları onarmak için Omega Plex ile zenginleştirilmiştir. Gliss Şampuan 50den fazla ülkede mevcuttur ve 60 yılı aşkın bir süredir milyonlarca kişi tarafından güvenilerek kullanılmaktadır.

İşlem sonrası terapi onarımı bir bilimdir, bir sır değildir.  Gliss Şampuan sizlere, Keratin Serumu ile güzel ve sağlıklı görünen saçlara ulaşma gücü verir! 24 yıkama için uygundur.Düzenli kullanım gerektirmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.