logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Glade Mini Jel Jasmine 70 g

Glade Mini Jel Jasmine 70 gAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Glade Mini Jel Jasmine 70 g


Glade Mini Jel Jasmine, mükemmel kokusu ile kullanıcıları kendine hayran bırakmaktadır. Glade uzun yıllardır bu sektörde yer almaktadır. Tecrübesi kokularının ve ambalajlarının kalitesinden belli olmaktadır. Oda ve oto kokusu denildiğinde ilk akla gelen markalardan biridir.
 Glade Mini Jel Jasmine Özellikleri 
Glade Mini Jel Jasmine, dolap, çekmece, ayakkabılık, araba ve diğer orta genişlikteki alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Bu alanların mis gibi ferah kokmasını sağlar. Ayrıca kötü kokulara karşı da bariyer görevi görür. Ürünü kullanmaya başladığınız ilk anda etkisini gösterecektir. Ferah jasmine kokusu uzun bir süre kıyafetlerinizde, odanızda ve arabanızda kalacaktır. Kalıcılığı gayet tatmin edicidir.
Mini jel olmasına rağmen bütün kötü kokulara karşı bariyer görevi görmektedir. Minik olduğu için hemen hemen her alanda rahatlıkla kullanılır. Fazlalık olmaz, odada yer kaplamadan mis gibi kokmasını sağlar. Ambalajı da sağlam ve güvenilirdir. Plastik kapağı çıkarılıp kullanıma hazır hale getirilebilir. Kapağın altındaki mekanizmayı çevirerek almak istediğiniz koku yoğunluğunu ayarlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.