logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Glade 3Al 2 Öde Karma 3x175 g

Glade 3Al 2 Öde Karma 3x175 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Glade 3Al 2 Öde Karma 3x175 g

Glade 3 Al 2 Öde Karma 3×175 Gr 

Glade, çeşitli kokularda oda spreyi üreterek evlerimize ferahlık vermeye devam ediyor. Oldukça güzel kokuları olan Glade ürünleri ile evlenecek kötü kokulara veda edebilirsiniz. 

Glade oda spreyleri otomatik ayarları sayesinde sizi uğraştırmadan belli aralıklarla evinizin güzel kokmasını sağlar. Ferah ve güzel kokulara sahip olan Glade ürünleri evlerdeki sigara kokusu, yemek kokusu gibi istenmeyen kokuları bastırmaya yardımcı olur. 

Evlerin farklı odalarında ve ofislerde kullanmak üzere birden fazla Glade otomatik oda spreyi almak isteyebilirsiniz. Bu durumda Glade 3 Al 2 Öde Karma 3×175 Gr sizin için oldukça ekonomik bir tercih olacaktır. Paket içerisinde 175 gram dan oluşan 3 farklı Glade ürünü bulunuyor. 

3 ürüne 2 ürün parasını ödeyerek siz de evinizin mis gibi kokmasını sağlayabilirsiniz. Glade ürünlere özellikle tuvalet ve banyo gibi kötü kokan odalarda kullanmak için oldukça uygundur. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.