logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Gillette Mach 3 Bıçak 4'lü

Gillette Mach 3 Bıçak 4'lü


3 Adet üzeri 299,95 TL

Adet Fiyatı : 345,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Gillette Mach 3 Bıçak 4'lü


Gilette Mach 3 Bıçak, kullanışlı başlığı ve faydalı içeriğiyle erkeklerin vazgeçilmezidir. Oldukça dayanıklı yapısı ve keskin bıçaklarıyla birlikte traş işlemlerin izin kolaylıkla yapılmasını sağlıyor. Bu sayede ihtiyacınızı en iyi şekilde giderecektir.
Gillette Mach 3 Avantajları 
Ürün diğer traş bıçaklarına göre çok daha uzun ömürlüdür. Birden fazla kez traş olmanızı destekler. Kıvrılan başlığı ve keskin bıçakları sayesinde herhangi bir tahriş oluşmadan, ihtiyaçlarınızı gidermenizi sağlar. Gündelik hayatta her yerde ve her bölgede kullanım kolaylığı sunar. Oldukça keskin bıçakları, sert yapıdaki sakallarını bile üstesinden gelir. Kısa süre içerisinde tahriş sorunu ortaya çıkmadan sakal traşınızı tamamlarsınız.
Gilette Mach 3 Bıçak, faydalı içeriğiyle birlikte uzun süreli avantaj sağlar. Üç bıçağı farklı açılarda ve tahrişi önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Paket içerisindeki 4 adet parça sayesinde, birden fazla kez traş olabilirsiniz. İhtiyaç duyulan sinek kaydı traşlara ulaşmak adına tercih edilebilir. Kolayca kullanılır ve tahriş givi olumsuz durumlar meydana gelmez. Bu sayede her an rahatlıkla tercih edilebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.