logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Gillette Mach 3 Bıçak 1 Up Makine

Gillette Mach 3 Bıçak 1 Up MakineAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Gillette Mach 3 Bıçak 1 Up Makine

Gillette Mach-3 Bıçak 1 Up Makine

Erkeklerin sıklıkla yapmak zorunda oldukları ve vakit harcadıkları tıraş işlemini daha kolay ve hızlı hale getirmek için tıraş makinesinin kalitesi önem taşımaktadır. Gillette Mach-3 bu kolaylığı ve kaliteyi sunmak için üretilmiştir. 

Üründe 3 adet keskin turbo bıçaklar bulunmaktadır. Sinekkaydı olarak tabir edilen tıraşı sağlayacak keskinlikte üretilmiştir. Üzerinde uzun süre kalıcı kayganlaştırıcı bantlar bulunmaktadır. Kayganlaştırıcı bantlar tıraşın daha kolay ve daha hızlı yapılmasına yardımcı olur. 

Gilette Mach-3 Bıçak 1 Up Makine çelikten bile güçlü keskin bıçaklara sahiptir. Bıçakları uzun süre keskinliğini korumaktadır. Tıraş yaparken cildi gererek koruma sağlar. Cildin kızarması ve zarar görmesini engeller. Tüm Mach-3 yedek bıçakları ile uyumlu olması sayesinde uzun süre kullanıma uygundur. 

Pek çok erkeğin tercihleri arasında bulunan Gillette Mach-3 turbo makine ile konforlu bir tıraş deneyimine hazır olun! Makine tıraş olurken karşılaşılabilecek tüm olumsuz detaylar düşünülerek tasarlanmıştır. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.