logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Fruko Gazoz Kutu 330 ml 24'lü

Fruko Gazoz Kutu 330 ml 24'lüKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Fruko Gazoz Kutu 330 ml 24'lü

Fruko Gazoz Kutu 330 Ml (24 Adet)

50yılı aşkın süredir kendine has aromasıyla sevilerek içilen ve herkesin sevdiği Fruko gazoz en bilin gazozlardan. Gazoz diyince akla gelen ismi ve tadı onun akıllara kazınan bir içecek olmasına sebep olmuştur. Akıllara on yüz bin milyon baloncuk sloganıyla yer etmiştir.

Yaz aylarının vazgeçilmez içeceği olan Fruko gazoz tadıyla kendine hayran bırakıyor. Sıcak havalarda en güzel giden Fruko gazoz serinletici özelliğiyle yaz aylarının aranan içeceğidir. 

Tadı damaklarda ismi akıllarda kalan Fruko gazoz en keyifli zamanlarda yanınızda. Piknikte, arkadaş ortamında, aile yemeklerinde her organizasyonun vazgeçilmez içeceği olmuştur. On yüz bin milyon yuttum sloganıyla akıllara kazınmış yılların tadını değiştiremediği gazoz.

Fruko gazoz kutu 330 ml (24 adet) seçeneğiyle kolayca yanınızda taşıyabilirsiniz. Sofralarınızı şenlendiren fruko gazoz yıllardır değişmeyen tadıyla geçmişten bugüne halen çok seviliyor. Kuşaktan kuşağa aktarılan bir tat.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.