logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Frıta Oil Kızartmalık Yağ 18 l

Frıta Oil Kızartmalık Yağ 18 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Frıta Oil Kızartmalık Yağ 18 Lt.

Profesyoneller için geliştirilen yarı sıvı olarak hazırlanmış kızartmalık yağdır. Yüksek sıcaklığa dayanıklı yapısıyla şeflerin vazgeçilmezi. Sıcaklığa dayanıklılığı ve performansıyla diğer markalardan ayrılır. 

Restoranların kullandığı ve yaptıkları lezzetli kızartmaların püf noktası Frita oil kızartmalık yağ da saklı. Altın rengi kızartmaları yağabileceğiniz bir yağdır. Kullanım ömrü 12 aydır. Duman, koku ve köpürme yapmaz ve fritözde tortu bırakmaz.    

Profesyonel şeflerin profesyonel yağı. Yemeklerin sırrı bu yağda saklı. Çıtır çıtır ve altın rengindeki kızartmaların sebebi Frita oil kızartmalık yağ ( 18 lt ). Teneke kutusunun oldukça kolay kullanımı vardır. Kilitli kapağıyla rahat kullanımı vardır.

Ünlü şeflerin de tercih ettiği frita oil kızartmalık yağ. Çıtır çıtır kızartmaların üstadı ile sizde evde altın renginde çıtır kızartmalar yapabilirsiniz. Uzun ömürlü kullanım olanağı da yağı tercih sebeplerinden. Raf ömrü 12 ay dır. 16-18 C depolama sıcaklığı olmalıdır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.