logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Fo Çikolata Şurubu 70 Cl 700 ml

Fo Çikolata Şurubu 70 Cl 700 mlAdet


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Fo Çikolata Şurubu 70 Cl 700 ml

Fo Çikolata Şurubu, yapay tatlandırıcı içermeyen, lezzetli bir karışımdır. Sağlıklı ve yabancı madde içermeyen çikolata şurubu sunumlarınıza harika bir görsellik katacaktır. Lezzetli ve gösterişli sunumlar için tercih edebilirsiniz. Çikolata neredeyse her tatlıya uyar. Hem lezzet hem de sunum için vazgeçilmezdir.

Fo Çikolata Şurubu Özellikleri

Fo Çikolata Şurubu, lezzetli ve gösterişli tabaklar yapmanız için size yardımcı olacaktır. Özellikle kek, pasta ve kahvelerin üzerine kullanılmaktadır. Yapay tatlandırıcı içermediği için hoş olmayan şeker tadı yoktur. Saf çikolatadan hazırlanmaktadır. Buda çikolatayı tam anlamıyla hissetmenizi sağlayacaktır.

Sadece sunum olarak değil, pek çok yiyecek ve içeceğin içinde de kullanılır. 

İçeriğinde;

  •       Kakao tozu
  •       Su
  •       Şeker
  •       Vanilya ekstraktı
  •       Tuz

Bulunmaktadır. Sağlığınıza zarar verecek hiçbir madde de bulunmamaktadır. Kaliteli kakao tozu kullanılarak hazırlanan çikolata şurubu kokteyl sunumları içinde kullanılır. Fiyatı da her bütçeye uyacak şekilde belirlenmiştir. Restoranlarda, kafelerde ve otellerde hoş şişesi de kullanılabilir. Vitrinin en güzel köşesine koyarak tatlılarınızda neler kullandığınızı gösterebilir, güvenilirliğinizi arttırabilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.