logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm First Sensations Çilek ve Karpuz Aromalı Sakız 27 g 12'li

First Sensations Çilek ve Karpuz Aromalı Sakız 27 g 12'liPaket


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

First Sensations Çilek ve Karpuz Aromalı Sakız 27 g 12'li

Firs Sensation Çilek ve Karpuz Aromalı 27 Gram (12 Adet)

Türkiye’de 1996 yılından bu yana hizmet veren First markası birçok sakız çeşidi ile en beğenilen ve en çok tüketilen markaların başında gelmektedir. Değişik meyve aromaları ile tatlandırılan ve her bir üründe farklı bir lezzeti sakızlarına taşıyan First tüm ürünleri ile taze ve ferah bir nefese kavuşmayı sağlamaktadır.

First Sensation Çilek ve Karpuz Aromalı ürün ile bu ferahlığa ayrıca bir lezzet katan marka ağızda oldukça hoş bir tat bırakmaktadır. Çilek ve karpuz tatlarının karışımını hissedeceğiniz ürünle yemeklerden sonra ya da sıkıldığınız bir anda yeniden bir ferahlama ve tazelenme yaşayabilirsiniz.

Özellikle yaz mevsimlerinde daha çok tercih edilen ürün küçük ve taşınabilir paketi ile evinizde, işyerinizde, okulda ya da sokakta her ihtiyaç duyduğunuzda tüketebileceğiniz bir üründür.

Siz de bunaldığınız ve yeni bir tazelenmeye ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda kullanabilmek için Firs Sensation Çilek ve Karpuz Aromalı 27 Gram (12 Adet) ürününe en uygun fiyatlarla Bizim Toptan online alışveriş sitesinden ulaşabilirsiniz.    

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.